fbpx

Montaż płytek z cegły

Autoryzowany Montaż Płytek Ceglanych

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów, począwszy od procesu pozyskania materiału, aż do montażu płytek na Państwa ścianie, dzięki czemu powierzają Państwo projekt sprawdzonej, zaufanej firmie, która ma za sobą setki zrealizowanych inwestycji, które można zobaczyć i ocenić przeglądając nasze portfolio na stronie Internetowej bądź nasz katalog w pliku PDF.

Montaż płytek

Zabezpieczenie

Zabezpieczenie podłoża oraz ścian przed pyłami i czynnościami realizowanymi w trakcie pracy.

Podłoże

Gruntowanie ściany i przygotowanie jej do klejenia.

Przygotowania

Wykonanie dokładnej linii w postaci siatki, dzięki czemu zapobiegamy powstaniu tzw. Efektu Fali, przez który cegła w efekcie finalnym wygląda bardzo nieestetycznie i ewentualna docinka wychodzi pod kątem, co jest niepożądaną czynnością. W związku z tym przygotowanie i rozplanowanie siatki wykonujemy bardzo skrupulatnie i dokładnie.

Profesjonalny montaż

Zawsze odbywa się od sufitu, dzięki czemu ewentualna docinka wychodzi na dole. Płytki przyklejamy do wyznaczonych wcześniej linii. Jest to proces trudniejszy i bardziej czasochłonny niż zaczynanie klejenia od dołu, natomiast efekt finalny jest nieporównywalny. Nigdy nie pracujemy na listwach i dystansach, ponieważ cegła jest sama w sobie nieregularna, pracując zatem na tych atrybutach, jest ryzyko, że płytki zostaną położone krzywo.

Fugowanie

Odbywa się metodą na mokro poprzez wyciskanie odpowiednio wyrobionej fugi wraz z odpowiednim uziarnieniem specjalnym rękawem fugowniczym. W momencie uzyskania odpowiedniej konsystencji na ścianie fuga zostaje ,,postarzana” metodą pędzelkowania, dzięki czemu zostaje odkryte ziarno znajdujące się w konsystencji fugi, a spoina uzyskuje pożądany autentyczny efekt.

Ostatni etap

Po każdej wykonanej pracy nasza ekipa zawsze starannie sprząta podłogi, na których znajduje się pył oraz odpad powstały w procesie montażu, oraz czyści ścianę.

Montaż realizujemy w całym kraju

Prace montażowe odbywają się tylko i wyłącznie na sprawdzonej przez nas chemii budowlanej. Zajmujemy się sprowadzaniem chemii budowlanej specjalnie dla Państwa od najlepszych producentów w kraju. Ceny zakupu chemii budowlanej przez naszą firmę bezpośrednio od producenta są niższe niż dla klienta indywidualnego z uwagi na rabaty, jakie mamy jako klient biznesowy.

Klej musi posiadać właściwości wysoko-elastyczne oraz strukturę żelową w celu możliwości klejenia płytek od samej góry.

Fuga w celu uzyskania autentycznego efektu musi zawierać odpowiednią strukturę wraz z odpowiednim uziarnieniem.

Grunt musi mieć właściwości zabezpieczające oraz przygotowujące ścianę do montażu płytek ceglanych.

Dedykowaną chemię budowlaną można nabyć w naszym sklepie.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz maila z wymiarami ścian oraz ich zdjęciem, a nasi specjaliści wyślą Ci profesjonalną bezpłatną wycenę

Kontakt